Menu
ÚHKT

Očkování FAQ

KDO SE MŮŽE NECHAT OČKOVAT?

K očkování Vás indikuje lékař. Musíte splňovat určitá kritéria, protože jako všechna zdravotnická zařízení i my se řídíme vládní strategií A aktuálně necháváme očkovat skupiny A1 nebo B1.

Pokud máte pocit, že do B1 spadáte a stále jsme Vás neoslovili, prosím oslovte svého ošetřujícího lékaře a proberte s ním možnosti zařazení na seznam.

 

JAKOU VAKCÍNOU SE BUDETE OČKOVAT?

Nerozhodujeme o tom. Ani Očkovací centrum samo mnohdy neví dva dny předem, jakou vakcínu dostane od magistrátu či od státu. Většina našich pacientů byla zatím naočkovaná Modernou nebo Astra Zenecou =  zastáváme ale společný názor, že všechny vakcíny aktuálně dostupné v ČR jsou stejně kvalitní a vhodné.

KDE SE OČKUJE?

Ve většině případů očkujeme na klinice L DermaMedEst s.r.o. Karlovo náměstí 8, 120 00, Nové Město. Budova je naproti tramvajové zastávce Moráň, ordinace pak v 1.patře.

Někdy očkujeme i na poliklinice VFN Karlovo náměstí 554,120 00, Nové Město ve 3.patře. !!!ZÁSADNÍ JE, KTERÁ LOKACE JE NAPSANÁ VE VAŠÍ POTVRZUJÍCÍ SMS !!!!


JAK VÁS KONTAKTUJEME?

Telefonicky = naše administrativní pracovnice pověřená koordinací Vám zavolá a ujistí se, že máte zájem, nejste registrovaní nikde jinde a nabere Vaše nacionále, které zadáme do registru nám přiděleného Očkovacího centra. Pokud už někde registrovaní jste = zůstaňte tam, nic nerušte.

Očkovací centrum Vám následně samo zašle SMS/ mail okamžitě, jak se uvolní dávky vakcín. Do té doby vyčkejte - nikam prosíme nevolejte ani nechoďte z vlastní iniciativy.

Někdy celý proces může trvat i 14 dní.